Družstvo truhlářů – Vaše nová kuchyně na míru Praha

Nechte si vyrobit kvalitní předsíňovou stěnu a další nábytek

V našem zakázkovém truhlářství vyrábíme bytový nábytek i kuchyně na míru v Praze. Váš domov vybavíme praktickým kusovým nábytkem na míru, jako jsou předsíňové stěny nebo vestavěné skříně. Zařídíte s námi i vaši ložnici či dětský pokoj. Zajistíme také výrobu zařízení pro restaurace a prodejny.

  • Poboří 6
  • 280 02 Plaňany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Zakázková výroba nábytku na míru

Naše společnost je tu proto, aby vám pomohla k vysněnému domovu přesně podle vašich představ. Na míru vám vyrobíme téměř jakýkoliv kus nábytku. Vyrobíme vám předsíňové stěny, vestavěné skříně, nábytek do dětského pokoje nebo kuchyně na míru v Praze. Váš obývací pokoj vybavíme precizně zpracovanou obývací stěnou. Objednat si u nás můžete ale také zařízení do vaší prodejny nebo restaurace.

Vyrobíme dřevěné schody i předsíňové stěny

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám v případě potřeby bude vždy rád vracet. Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s maximálním nasazením. Ať už proto vyrábíme noční stolek nebo předsíňovou stěnu, naše úsilí je vždy stejné. Výrobou interiérového nábytku a kuchyní na míru v Praze naše práce nekončí. Obrátit se na nás můžete také se zakázkou na dřevěný zahradní nábytek.

Kontaktujte nás i v případě, že potřebujete vyrobit nové schodiště a zábradlí na zakázku. Dřevěná schodiště montujeme na podklady z různých materiálů, a to na betonový, železný či dřevěný. Jsme schopni vám dodat všechny druhy schodišť. Pokud si nevíte rady, rádi vám poradíme, které schodiště je nejvhodnější právě do vašeho interiéru. Vaše nové schody pak doplníme bezpečným a kvalitním zábradlím. Zábradlí ale dodáváme také samostatně. Nebojte se za námi přijít s jakýmkoliv nápadem či přáním. Rádi vám vyjdeme vstříc!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.