Družstvo truhlářů – kompletní kuchyně na míru Praha

Nechte si vyrobit jedinečnou předsíňovou stěnu

Bytový a zahradní nábytek na zakázku, bezpečná dřevěná schodiště a zábradlí do každého domu, zaměření a doprava gratis. Znáte jiné truhlářství v Praze a okolí, které by nabízelo ucelenější služby? Objednejte si kuchyně na míru i se spotřebiči, vestavěné předsíňové stěny nebo třeba atypický nábytek.

  • Poboří 6
  • 280 02 Plaňany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Výroba nábytku na míru

Hledáte partnera, který by vám pomohl k vysněnému domovu? Vyzkoušejte naše truhlářství, které vyrábí nejen kvalitní nábytek na míru, ale i dřevěná schodiště nebo zábradlí. Objednat si můžete předsíňové stěny, vestavěné skříně, nábytek do dětského pokoje nebo kuchyně na míru. V Praze nebo blízkém okolí zkušenější truhlářství nenajdete. Pracujeme s moderními a odolnými materiály, které se hodí k výrobě nábytku jak do bytu, tak i do kanceláře, obchodu, restaurace či hotelu. Máte představu o atypickém provedení a netradičním designu jednotlivých kousků nebo rovnou třeba celé sestavy do obývacího pokoje nebo ložnice? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme. Vyrábíme perfektní nábytek – vzhledem i funkčností.

Objevte stylové předsíňové stěny nebo dřevěné schody

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám v případě potřeby bude vždy rád vracet. Ke každé zakázce přistupujeme s maximálním nasazením, a to ať už vyrábíme noční stolek nebo předsíňovou stěnu. Jsme specialisty na kuchyně na míru, což ocení klienti nejen v Praze, ale i v Kolíně, Nymburce nebo v Poděbradech. Obrátit se na nás můžete také se zakázkou na výrobu dřevěného zahradního nábytku nebo kuchyňské linky do rekreační chalupy či chaty.

Potřebujete zhotovit schodiště nebo zábradlí na zakázku? Obraťte se na nás. Dřevěná schodiště montujeme na betonový, železný či dřevěný podklad. Rádi vám poradíme, které je nejvhodnější právě do vašeho interiéru. Vybrat si můžete i montáž včetně podstupnic. Naše schody nevržou!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.